telefon
magnet

Magnet TASARIM ve baskı hizmetleri
Magnetler Akılda kalıcı , farklı ve dikkat çeken tanıtım araçlarıdır. Üstelik fiyat olarak oldukça ekonomiktir. Hizmetlerinizi ve Ürünlerinizi magnet üzerine ekleterek şık bir tasarım ve dekoratif görünümü sayesinde hem müşterilerinizi hemde sizi oldukça memnun edebilirsiniz.

Hedeflerinizi Ertlemeyin !

Amacıyana uygun hazırlanan magnetler düşük maliyet ile geri dönüşümü yüksek kazanımlar sağlar. Ender tasarım ve tanıtım hizmetleri olarak ihtiyacınıza uygun magnet tasarım ve baskı hizmetlerimizi en uygun koşullar ile sunuyoruz.

Bütçenizi aşmadan firmanızın yapısına uygun , ürün ve hizmetlerinizi anlatan etkili ve dekoratif magnet tasarımı yaptırmaya karar verirseniz 0212 581 38 25 / 0532 461 58 48 nolu telefonlardan yada aşağıda bulunan talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Magnet banner

Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
Magnet tasarımı mı yaptırmak istiyorsunuz ? Detalı bilgi ve sipariş için sayfanın solunda bulunan online iletişim ağını yada 0212 581 38 28 / 0532 461 58 48 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz

Detaylı iletişim bilgilerimiz » İletişim
;