telefon
anaokulu
Anaokulu tanıtım çekimleri

Kurumunuzu mevcut ve potansiyel müşterilerinize tanıtmanın en güzel yolu fotoğraflar ve görseller ile yansıtmaktır. Anaokulunuza ait en güzel kareleri fotoğraflıyoruz. Fotoğraflarınızı yüksek çözünürlükte özgün ve profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile size sunuyoruz. Çektiğimiz fotoğrafları web sitenizde yayınlayabilir , broşür ,dergi , katalog gibi matbaa hizmetlerinde kullanmanızı sağlıyoruz.

Dijital platformda çözüm ortağınız oluyoruz.

Dilerseniz kurumunuz ile senelik fotoğraf sözleşmesi yapıyoruz. Ve dilediğiniz an geliyoruz fotoğrafları çekiyor ve teslim ediyoruz.
Profesyonel hizmet için güven esastır , firmamız için maddiyat daima teferruattır , öncelik sizin memnuniyetinizdir.


Birlikte çalışmak dileklerimizle..

Referanslar
Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
Hoşgeldiniz Kurumunuzun fotoğraflarını profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile çekiyor ve size teslim ediyoruz.

İlginiz için teşekkür ederiz
;