telefon
broşür tasarım

Broşür TASARIM ve baskı hizmetleri
Broşür firmanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak için önemli materyallerdir. İçerisinde yer alan bilgilerin ve görsellerin sizi yansıtması, tasarımının etkileyici olması müşteri karşısında prestij kazanmanızı sağlar. Bunlarla birlikte, müşterileriniz üzerinde bıraktığınız izlenim reklamın kendisidir.

Hedeflerinizi Ertlemeyin !

Web siteniz kadar müşterilerinize sunacağınız tanıtım araçlarıda bir okadar önemlidir Broşür, müşteri ziyaretlerinizde , hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtan etkilibir reklam aracıdır. Amacıyana uygun hazırlanan broşürler düşük maliyet ile geri dönüşümü yüksek kazanımlar sağlar. Ender tasarım ve tanıtım hizmetleri olarak ihtiyacınıza uygun broşür tasarım ve baskı hizmetlerimizi en uygun koşullar ile sunuyoruz.

Bütçenizi aşmadan firmanızın yapısına uygun , ürün ve hizmetlerinizi anlatan kurumsal bir broşür yaptırmaya karar verirseniz 0212 581 38 25 / 0532 461 58 48 nolu telefonlardan yada aşağıda bulunan talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
Firmanız için Etkili bir borşür yapıtırmak istiyorsanız doğru adresdesiniz .Detalı bilgi ve sipariş için sipariş formunu doldurabilir yada 0212 581 38 28 / 0532 461 58 48 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz

Detaylı iletişim bilgilerimiz » İletişim
;