telefon
Anasayfa » Webtasarım » Facebook Kurumsal sayfa tasarımı
dikey-bahceDünyanın en yaygın sosyal paylaşım sitelerinden facebook'un Türkiye'deki kullanıcı sayısı 31 milyonu aştı. Nüfusunun yüzde 40'ından fazlası facebook kullanıcısı olan Türkiye, dünya genelinde altıncı sırada yer alırken Avrupa'da ise zirveyi kimseye bırakmadı.( Bknz: Sabah Gazetesi teknolji haberleri )

Ender tasarım hizmetleri olarak facebook kurumsal sayfa tasarımlarımız ile milyonlarca kitleye ürünlerinizi , hizmetlerinizi ve kampanyalarınızı firmanıza özel yazılım ve görsel bannerlar ile paylaşmanızı sağlıyor reklam politikanızı yönetiyoruz. Üstelik bu hizmeti binlerce lira ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Günümüzde sektör haline gelen sosyal medya danışmanlığı hizmetini biz sayfa tasarımı ile ücretsiz sunuyoruz. Küçük bir araştırma yaparak etkilerini ve geri dönüşümlerini göreceksiniz.


Detaylı bilgi için web tasarım formunda facebook kurumsal sayfa tasarımı seçeneğini işaretleyip formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Birlikte çalışmak dileklerimizle..


Talep Formu <
Referanslar
Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

;