telefon
Anasayfa » Webtasarım » Fırsat sitesi web tasarım
fırsat banner

Fırsat sitesi
, tek bir ürün üzerinden satış yapabilmenizi sağlayan içerinde aynı üründen farklı modeller ekleyebileceğiniz profesyonel ürün satış sitedir.

Peki bu tasarım paketini kimler tercih ediyor ? : Ürün satış sitesini , kendisine ait olan bir ürünü markalaştırmak ve doğrudan satışını yapmak isteyen firmalar bu paketi tercih etmektedir. sipariş formu modülü ve kapıda ödeme sistemi ile ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize sunabilirsiniz.
Örnek olarak Referanslarımızda bulunan http:// www.modernzigon.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için aşağıda bulunan formu doldurmanız yeterlidir

Birlikte çalışmak dileklerimizle..


Referanslar
Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
Ayrıca Profesyonel web tasarım paketimizde de süpriz kampanyalar mevcut Profesyonel web tasarım hizmeti alan tüm müşterilerimize 1000 Ad. çift yönlü broşür ve 1000 Ad. kurumsal kartvizt Hediye !

Profesyonel web tasarım | Tıklayın
;