telefon
Anasayfa » Fotoğraf çekimi - Fuar kampanyası »

Fuar katılımcılarına Özel kampanya
1- ÜRÜN ÇEKİM KAMPANYASI

Fuar Katılımlarınızda ürün katalog ve görselleri ihtiyacınız olacaktır,

Fuar katılımı bulunan firmalara ürün çekimlerini %15 indirim ve + Ücretsiz fuar stand çekimleri yapıyoruz.

2 - BASKI MATERYALLERİNDE KAMPANYA

Fuar katılımcılarına özel , Katalog tasarım ve baskı , Broşür tasarım ve baskı hizmetlerimiz % 15 indirimli. Ayrıca Kalem , Bloknot , Ajanda , Şapka , T-short , Anahtarlık , Çakmak gibi Promosyon ürünlerimizde size özel indirimlerimiz mevcut.

Detaylı bilgi ve iletişim için : 0212 581 38 25 ve 0532 461 58 48 Nolu telefonlardan bize ulaşabilir yada endertasarim@hotmail.com / info@endertasarim.com mail adreslerine taleplerinizi bildirebilirsiniz.


Referanslar


Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

;