telefon
Anasayfa » Webtasarım » Hazır web tasarım paketleri
hazırweb tasarım


mobilya diş hekimi inşaat
avukat nakliye SMM


web tasarım
Hazır web tasarım
, uzman web master ve grafiker kadromuzun daha önceden oluşturduğu paket tasarımlardır. Dolayısıyla kurumsal web tasarım ve profesyonel web tasarım hizmetlerimizden farklıdır. kavram karmaşasından uzak sadece ve şık tasarımlardır ayrıca diğer tasarımlara göre oldukça ucuz web tasarım lardır.

Peki bu tasarım paketini kimler tercih ediyor ? : Hazır web tasarım paketi daha çok Yeni Türk Ticaret Kanununda belirtilen zorunlu web tasarım yasası gereği şirket , kurum ve kuruluşlar tercih etmektedir. ( Bknz. TTK web site zorunluğu ) Ayrıca ekonomik olması ve hızlı kurulumu tercih sebebidir.

Başlıca Hazır sektör sitelerimiz , Mobilya sektörü hazır web site tasarım , Diş hekimi hazır web site tasarım , İnşaat sektörü hazır web site tasarım , Avukat - hukuk bürosu web tasarım , Nakliye Hazır web tasarım , Mali müşavir SMMM Hazır web site tasarım

Herhangi bir hazır web tasarımımızı firmanızın hizmet verdiği sektöre göre düzenleyebiliriz. 1 Günde siteniz Hazır.

Birlikte çalışmak dileklerimizle..

Referanslar
Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
Hazır web tasarım paketleri Web siteniz için iyi bir başlangıç olan hazır web tasarım paketini kullanmak için sitemizde bulunan web tasarım talep formunu eksiksiz doldurup gönderebilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederiz
;