Firmamızın Müşterilerine sunduğu web tasarım hizmetleri ve tamamlayıcı çalışmaları aşağıdaki listemizden inceleyebilirsiniz.

 
Web tasarım konusunda uzmanlık gerektiren tüm hizmetler firmamız bünyesinde müşterilerimize sunulmaktadır. Tasarım Öncesi Hazırlık , strateji belirleme, sitenin oluşumu ve yayınlandıktan sonraki tüm aşamalarda , yaratıcı çözümlerimiz ile firmanızın geliştirilmesi sağlanmaktadır.


-Kurumsal ve Bireysel Kobiler için Hazır Web site

-Özgün Web Tasarım

    -Fotoğraf Çekimleri ( Ürün,katalog ve/veya firmanızın tanıtım fotoğraf çekimleri )
  • -Orjinal İçerik Yazımı ( Site içerisinde metin editörlüğü , makale yazıları )
  • -Seo Destek ( Google arama motoru optimizasyonu )
  • -Google Adwords ( İneraktif reklamcılık - Google reklamları )
  • -Hosting ve Domain Hizmetleri ( Web sitenizin kurumsal ismi Örn : www.firmaniz.com ve Bu hizmeti barındıran Hosting hizmeti )

Grafik tasarım hizmetinde iletilmek istenen mesajın, görselin ve ya bir metnin algılanabilir ve görülebilir olması çok önemlidir. Tasarımlarıyla dikkat çekmek isteyen müşterilerimizin çalışmalarında, dijital olsun ve ya olmasın, hizalamaya, dengeye, vurgulamaya, harekete, görsellerin oranına, yakınlığa, simgeleri tekrarlamamaya ve birliğe dikkat etmekteyiz.

Yaratıcı Grafiker Kadromuz ile Hayal gücümüzün sınırı yok ! " Sizi Anlayan ve Dinleyen bir yaklaşım " felsefesi ile , gelin potansiyel müşterilerinize iletmek istediğiniz her bir mesajı resmedelim.

 


Katalog Tasarım
Broşür Tasarım
Magnet Tasarım
El ilanı Tasarım
Kartvizit Tasarım

   • Grafik Tasarım & Görsel Reklam


Banner ( Mevcut Web sitelerinize kurumsal banner tasarımları )
Logo tasarımı

Fotoğraf Çekimi ( Ürün,katalog ve/veya kurum fotoğraf çekimleri )Share

Facebook Sayfamızı Ziyaret Ettiniz mi ?
Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için buradan bizimle irtibata geçebilir yada 0212 581 38 25 telefondan bize ulaşabilirsiniz