telefon

İnsert Tasarım ve baskı hizmetleri
İnsert; parekende sektöründe satış yapan firmaların müşterileriyle iletişim kurduğu, etkili reklam ve promosyon materyalleridir. Şirketlerin, indirim ürünlerini, çeşitli kampanyalarını ve şirketleri hakkındaki bilgileri müşterilerilerine duyurmak için yayınladıkları ilanlardır.

Günümüzde insert hem parekendicilerin hemde üreticilerin kullandıkları etkin bir markalaşma aracı olarak kullanılmaktadır. Kısa sürede hazırlanabilmeleri, düşük maliyetleri, derhal sonuç üretebilmeleri tercih sebebidir. 

Hedeflerinizi Ertlemeyin !

İnsert , tasarım açısından önemlidir insert'ün içeriği tipografi ile uyumlu ve kavram karmaşasından uzak sadece ve anlaşılabilir olmalı. İnsert tasarım firmanın kurumsal kimliğini yansıtarak belirlenen kampanyaları ön plana çıkararak hazırlanmalı.

Bütçenizi aşmadan firmanızın yapısına uygun , ürün ve hizmetlerinizi anlatan kurumsal bir insert yaptırmaya karar verirseniz 0212 581 38 25 / 0532 461 58 48 nolu telefonlardan yada aşağıda bulunan talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
Firmanız için Etkili bir insert yapıtırmak istiyorsanız doğru adresdesiniz .Detalı bilgi ve sipariş için sipariş formunu doldurabilir yada 0212 581 38 28 / 0532 461 58 48 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz

Detaylı iletişim bilgilerimiz » İletişim
;