telefon
sunum dosyası

Kapaklı Sunum Dosyası Tasarım ve baskı hizmetleri
Sunum dosyası
kurumların , fuar stantlarında yada teklif sunumlarında kurumsal kimliklerini ortaya çıkarmak amacıyla hazırlanan firmanın logo ve iletişim bilgilerini yansıtan bir reklam aracıdır. Kullanım alanlarını kurum içi ve kurum dışı olarak ayırabiliriz. Kurum içi evrek arşivleme ve kurum dışı teklif sunumlarında cepli dosyalar oldukça pratik kullanışlıdır.Firmanızın yapısına uygun kreatif sunum dosya tasarımı yaptırmaya karar verirseniz 0212 581 38 25 / 0532 461 58 48 nolu telefonlardan yada iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.


Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

;