telefon
kartvizitbanner

Kartvizit TASARIM ve baskı hizmetleri
Kartvizit firmanızın kimliğidir. Bu anlamda kimliğiniz müşterileriniz için önemlidir. müşterilerinize ilk sunumunuz kartvizitiniz dir. Kartvizit firmanızın vizyonunu hizmetletlerini , ürünlerini aktaran küçük ama etkili bir reklam aracıdır. Akılda kalıcı , sadece ve kreatif kartvizitler daima akıllara kazınmıştır. kartvizitiniz firmanızın kurumsallaşma yolunda attığı ilk adımdır. Ender tasarım ve tanıtım hizmetleri bu ilk adımı sizlerle birlikte atmaktan gurur duyar.

Hedeflerinizi Ertlemeyin !

Amacıyana uygun hazırlanan kartvizitler düşük maliyet ile geri dönüşümü yüksek kazanımlar sağlar. Ender tasarım ve tanıtım hizmetleri olarak ihtiyacınıza uygun kartvizit tasarım ve baskı hizmetlerimizi en uygun koşullar ile sunuyoruz.

Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
Yeni ! Broşür kampanyası .. A5 Ebatında çift yönlü 2000 Ad. Broşür tasarım , baskı dahil sadece 175 TL ! - 0212 581 38 25 / 0532 461 58 48 nolu telefonlardan firmamıza ulaşabilirsiniz Yada ;
Detaylı iletişim bilgilerimiz » İletişim
;