telefon
Anasayfa » Grafik Tasarım » Katalog tasarım
banner2

Katalog tasarım ile vizyonunuzu genişletinKatalog, işletmelerin hizmet yada ürünlerini tanıtmak amacıyla kullanılan kapsamlı ve içerik detayı fazla olan etkili bir reklam aracıdır. Katalog tasarımı bu sebepten büyük önem arz etmektedir . Amacına uygun bir Katalog tasarım tamamen orjinal içerik ve görseller ile desteklenmeli. İşletmeye ait ürün fotoğrafları , metin içerikleri ve tipografi kusursuz işlenmelidir. Ender tasarım hizmetleri olarak biz , katalog hizmeti sunduğumuz müşterilerimize profesyonel fotoğraf çekimi ile kendi ürünlerini kendi katalogunda müşterilerine s

Ulaşmak istediğiniz hedef kitle ve görsel konsept belirlendikten sonra gerekli grafik tasarım çalışmaları uyulamaya geçer.

Katalogla Tanıtım Yapan Markalar İçin Avantajları nelerdir ?

  • Kataloglar tüketiciye günün her saati her yerde ulaşır
  • Müşteriyi mağazaya getirmeden, uzaktan satış hizmeti sunarak mağaza maliyetlerinin azalması sağlanmış olur
  • Marka, birçok farklı markanın tanıtıldığı katalogda yer alıyorsa, farklı imaj ve görsellikle öne çıkar
  • Kataloglar direkt tüketiciye ulaşım sağlar
  • Kataloglar markaların hatırlanma, farkındalık ve sadakat yaratma olanaklarını üst seviyelere çeker
  • Kataloglar her kesime ulaştığından markanın satış olanağı artar

Bütçenizi aşmadan firmanızın yapısına uygun , ürün ve hizmetlerinizi anlatan kurumsal bir katalog yaptırmaya karar verirseniz 0212 581 38 25 / 0532 461 58 48 nolu telefonlardan yada aşağıda bulunan talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Birlikte çalışmak dileklerimizle..

Referanslar
katalog talep formu
Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
3 Adımda Katalog ! Talep formumuzu doldurun size en kısa sürede dönüş yapalım
;