telefon
Katalog fotoğraf çekimi
Katalog fotoğraf çekimleri

Katalog fotoğraf çekimi ile firmanıza ait ürünleri daha geniş bir kitleye pazarlayarak müşteri portfoyunuzu ve satışlarınızı artırabilirsiniz. . Çekilen ürün fotoğraflarını dilerseniz baskı hizmetlerinde ( katalog , broşür , dergi , insert gibi ) kullanın dilerseniz web siteniz yayınlayın. Maliyeti düşük ama geri dönüşümü yüksek kendi ürünlerinize ait profesyonel ve kaliteli fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Dijital platformda çözüm ortağınız oluyoruz.


fotoğraf çekimi

Ender tasarım hizmetleri olarak müşterilerimize daima çözüm odaklı hizmetler sunarız. Firmanıza ait ürünlerin fotoğrafını çekiyoruz , çektiğimiz ürün fotoğraflarını görsel sunum yapabilmeniz adına katalog olarak basıyoruz. Ve dilerseniz markalaştırmak istediğiniz ürünün web sitesini yaparak pazarlamanızı sağlıyoruz. Tüm bu hizmetleri en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sunuyoruz.

Birlikte çalışmak dileklerimizle..

Referanslar
Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
Merhaba Fuar katılımcılarına özel , Katalog tasarım ve baskı , Broşür tasarım ve baskı hizmetlerimiz % 15 indirimli. Ayrıca Kalem , Bloknot , Ajanda , Şapka , T-short , Anahtarlık , Çakmak gibi Promosyon ürünlerimizde size özel indirimlerimiz mevcut.

0212 581 38 25 / 0532 461 58 48
;