Kurumsal web sitesi fiyatları

Kurumsal Web site tasarım fiyatları çok değişkendir. Ancak Ender Tasarım hizmetleri olarak biz bu değişkenliği ortadan kaldırıp kurumsal kimliğinize uygun olarak hazırlanan  , kurumsal web site tasarım başlangıç fiyatını 899 Tl olarak belirledik. Çoğu web tasarım ajansı ve freelance olarak kayıt dışı çalışan tasarımcılar binlerce lira talep ederek kurumsal bir web site tasarım yaptıklarını müşterilerine kabul ettirirler. Kurumsal kimlik nedir , bizler tarifini yapalım siz web siteniz kurumsal mı karar verin 🙂

KURUMSAL KİMLİK NEDİR ?

Kurumsal kimlik tanımını uzun uzun yazmadan , sizlere kısa ve öz bir şekilde izah edelim. Kurumsal kimlik Bir şirketin kendisini temsil etme biçimlerinin bütününe Kurumsal Kimlik deniyor. Kurumsal kimlik ve marka oluşumu bir klavuz içeriz bunada Kurumsal kimlik klavuzu denir.

KURUMSAL WEB TASARIM NEDİR ?

Kurumsal web tasarım , Markalaşma ve kurumsal kimlik olgusu için firmanın tercih ettiği renk skalası, kullanmak istedikleri logoları,  font (yazı karakteri), sloganı ve site ziyarerçisine verilmek istenen mesajı doğrudan ileten web tasarım çalışmalarına Kurumsal web tasarım adı verilir. Çoğu şirket ve kurum kurumsal web site tasarım fiyatları ile ilgilenir ancak önemli olan , web tasarım fiyatı değil , firmanızın kurumsal kimliğini teslim ettiğiniz web tasarım ajansıdır. Şirketler binlerce lira öder ve ” kurumsal bir web sitemiz var ” der . Oysaki kullanışı zor ve kafa karıştıran web sitelerde site ziyaretçileri ortalama 5 saniye sonra web sayfasını kapatıyor.

Kurumsal web tasarım; 

  • Kurumsal web tasarım öncelikle firmanızı ve hizmet alanlarınızı etkili ve kolay bir şekilde müşterilerinize yansıtır.
  • Kurumsal web siteniz ile İnternet’de 7/24 kesintisiz çalışan kurumsal online şubeniz olmuş olur.
  • Kurumsal web tasarım müşterileriniz ve firmanız arasında köprü görevi sağlar.
  • Kurumsal web tasarım ile ürünlerinizi sunduğunuz hizmetleri etkili ve görsel anlamda günün 24 saati paylaşabilir satışlarınızı artırabilirsiniz.
  • Kurumsal web tasarım firmanızın aynasıdır , sizi yansıtır. Kurumsal kimliğiniz saygınlığınızdır.
  • kısaca kurumsal renk kartelanızdan yazı fontunuza kadar tamamen sizi yansıtan bir web sitesine sahip olmuş olursunuz.

 

Kafanızı fazla karıştırmadan önce bize ulaşın , aklınızdaki soruları cevaplandıralım.

Müşterilerimizin görüşleri :

Sosyal medyada paylaş