telefon
Anasayfa » Kurumsal
kurumsal

Ender Tasarım ve Tanıtım hizmetleri 2003 yılından günümüze tam 10 yıldır teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri aktif bir şekilde takip ederek müşterilerine sunar.

Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden web tasarım,grafik tasarım, katalog tasarım, broşür, kartvizit , sunum dosyasıve baskı hizmetleri sunduğumuz öncelikli hizmetlerimizdendir.

2013 Yılının Ocak ayından itibaren Ender Promosyon adı altında , yüzlerce promosyon ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Profesyonel Fotoğraf çekimi;
Ürünlerinizi pazarlamanızda en önemli öncelik ürünlerinize ait orjinal fotoğraflardır. Katalog yaptırırken, herhangi bir dergiye reklam verirken, yahut web sitenizde; Ürünlerinizin neler olduğunu gösteren fotoğraflarınız eksikse. Hemen bize ulaşabilirsiniz.
Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul