telefon
Anasayfa » Webtasarım » Kurumsal web tasarım paketleri
kurumsal web

kurumsal web nedir
Kurumsallık Nedir ? Değişik birim ve fonksiyonlarıyla bir kurumun niteliklerine tam anlamıyla sahip olan . Peki kurumunuzun niteliklerine tam anlamıyla sahipmisiniz ? . Ender Tasarım hizmetleri olarak biz , firmanızın kurumsal kimliğine uygun web tasarım projelerimize kurumsal web tasarım diyoruz.En iyi web tasarım kurumsal kimliğinizi yansıtan tasarımdır.
Web tasarım hizmeti sunuyoruz .

avantajları
  • Yeni yıla özel % 20 indirim kampanyası devam ediyor. Yararlanmak için aşağıda bulunan talep formunu doldurmanız yeterli.
  • Kurumsal web tasarım öncelikle firmanızı ve hizmet alanlarınızı etkili ve kolay bir şekilde müşterilerinize yansıtır.
  • İnternet'de 7/24 kesintisiz çalışan kurumsal online şubenizdir.
  • Kurumsal web tasarım müşterileriniz ve firmanız arasında köprü görevi sağlar. kurumunuzu araştıracak potansiyel müşteriniz ilk önce web sitenize girer ve firmanız hakkında detaylı bilgi sahibi olur.
  • 7/24 Teknik destek departmanımız daima hizmetinizde.
  • Kurumsal renk kartelanızdan yazı fontunuza kadar tamamen sizi yansıtan bir web sitesine sahip olmuş olursunuz.

AYRICA Bizi , birlikte çalıştığımız onlarca müşterilerimize sorabilir ve bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Birlikte çalışmak dileklerimizle..

Referanslar
Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
Ayrıca Profesyonel web tasarım paketimizde de süpriz kampanyalar mevcutProfesyonel web tasarım hizmeti alan tüm müşterilerimize 1000 Ad. çift yönlü broşür ve 1000 Ad. kurumsal kartvizt Hediye !

Profesyonel web tasarım | Tıklayın
;