telefon
logo tasarım
Logo'nun firmanıza etkileri ;Akılda kalıcı , kreatif ve sade görünümlü Logo'lar firmaların bilinirliğini , itibarını ve kurumsal kimliğini yansıtır.
" amaan Logo işte " diyip geçmeyen ! Geleceğe yatırım yapan bilinçli kuruluşlar rakiplerinden daima farklı olmuştur. Şirketinizin yada markanızın insanların akıllarına kazımak istiyorsanız logo tasarımınız kusursuz ve benzersiz olmalıdır.

Logo tasarımı ve çalışma şeklimiz

Öncelikle müşterimizin beklentilerini dinler fima profilini analiz ederiz. Edindiğimiz bilgiler ışığında 3 farklı grafiker arkadaşımız A4 kağıdına eskizler çizerek ön çalışmaya başlar. Daha sonra bilgisayar ortamında çizim yapılır ve renklendirilir. Seçilen font müşterimizin kurumsal yapısına uygun olmalıdır bu sebepten oldukça titiz çalışır. Taslak hazır hale gelir ikinci aşamada müşterimizin hizmet alanını yansıtacak amblem çalışması başlar. Amblem logo ( yazı type ) ile ilişkilendirilir ve uyum sağlanır. Tasarım süreci tamamlandığında müşterimize sunumu yapılır . Seçilen Logo da Revizyon isteniliyorsa (Değişiklik talepleri font-yazı stili- renk vb.) talep yerine getirilir . Son aşama olarak Karar kılınan logo Matbaa , baskı ve web ortamında kullanılmak üzere 3 farklı formatta teslim edilir.

Unutulmaması gereken bir husus , yaptığımız hiçbir logo tasarımı piyasada bulunan ve hazır templatelerden oluşmamaktadır.

Müşteri memnuniyeti adına yapılan çalışmalardan ücret alınmaz. Kabul görülen ve karar kılınan tasarım ücretlendirilir.

Markalaşma yolunda ilk adımı atarak firmanıza logo yaptırmak istiyorsanız grafik tasarım talep formunu kullanarak bize talebinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.

Birlikte çalışmak dileklerimizle..

Referanslar
Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

;