Firmamız için kurumsal yapımıza uygun kreatif ve aynı zamanda işlevsel olarak kolay kullanıma sahip bir web site talebimizi tamda istediğimiz şekilde tamamlayan Ender tasarım çalışanlarına teşekkür ederiz.

ATABAY LOJİSTİKFirma Sahibi

İstanbul dışında olmamız sebebi ile şehir dışından bir tasarım firması ile çalışmak aslında çokta kabul ettiğimiz bir durum değildi , taki Ender tasarım ile tanışana kadar . Ender tasarım firması tamda istediğimiz bu dedirtecek düzeyde web sitemizi tamamladı tüm çalışanlarına ve sonsuz teşekkür ediyoruz.

Gökhan TAŞKINYönetici - SİMETRİ KOPYALAMA

Şirketimizin web sitesinin yeniden yapılması ,beklentilerimizin karşılanması konusunda bize çok yardımcı oldunuz .Sabırla ve memnuniyetle istediğimiz özelliklerde site tasarladınız ayrıca kartvizit tasarımlarımız da süperdi .Emeklerinize sonsuz teşekkür ederiz Sizi gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz .

Sevil YılmazYönetici - KEŞİF NAKLİYAT VE GÜMRÜKLEME TİC LTD ŞTİ

Web site tasarım konusunda hızlı ve kaliteli bir çalışma yaparak , beklentimizi en iyi şekilde karşıladığınız için çok teşekkür ederiz. Bizlere sunmuş olduğunuz teknik destek ve profesyonel yaklaşımınız ile satın alma sonrasında da herzaman yanımızda olduğunuzu hissediyoruz. Başka bir projede tekrar çalışmak dileği ile.

Fevzi Işıklı

Fevzi IşıklıHatipoğlu Halıcılık A.Ş yönetim kurulu başkanı - Hatipoğlu Halıcılık A.Ş

Titizlikle , sonderece profesyonelce kısa sürede ortaya özenli bir çalışma çıkardınız. Çok teşekkür ederiz.

Gülbin Özyıldırım Yılmaz

Gülbin Özyıldırım YılmazAyışığı British Academy - Kurum Müdürü - Ayışığı British Academy

Kaliteli iş sunumunuz ve ilgilinizden dolayı ENDER TASARIM’a çok teşekkür ederiz.

Dursun Genç

Dursun GençGNC kartela Firma Sahibi - GNC Kartela

Samimiyet , Özen ve Profesyonellik bir arada, aklınız kalmadan profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Yudum İşbeceren

Yudum İşbecerenYudumis Exlibris sanatçısı - Yudumis

Web sitemizde bizim için önemli olan işlevsellik ve sadelik duygusuydu , bu hususta beklediğimizden fazlasını almamız bizleri oldukça memnun etti.Ayrıca Ender tasarım’da iş takibi ve vaat ettikleri gerçekçilik arasındaki ilişki harika. Ender tasarım şirketi proje bitiminden sonra gerekli eğitimleri vererek , ve ” beğendik” diyene kadarki sabrı gerçekten olağan üstü birkez daha teşekkür ederiz.

Sırrı Sinan AKYILDIZ

Sırrı Sinan AKYILDIZYuva OSGB - Kurucu Müdür - Yuva OSGBSosyal medyada paylaş