telefon
fotograf cekimi


Kurumsal firmaların internet dünyasında görseller kullanarak ürünlerini ve hizmetlerini
tüketicilere tanıtmak ve satışını sağlamak için yardımcı oluyoruz. Türkiyenin Her Bölgesinde varız..

Firma Kurum, Okul, Dershane, Hastane, Klinik, Otel, Hotel, tatil köyü, Bay Bayan Giyim, Abiye, Gelinlik, iç giyim, Mayo, Spor Giyim, Ayakkabı, Çizme, 0-12 Yaş Giyim, 0-12 Yaş Sağlık ve Aksesuar, Hediyelik Eşya, Takı Mücevher, Saat, Unlu mamuller, Pasta, Fırın Ürünleri, Gözlük, Optik, Sanayi üretim malzemeleri, Otomotiv yedek Parça, Çiçek, Bitki, Mutfak eşyası ve mobilyaları, Bahçe ve Yazlık Mobilyaları, Ev İş Mobilyaları, Yapı İnşaat Vb.. birçok konuda Firma, Kurum İstediğiniz Mekanda Profesyonel yüksek çözünürlükte fotoğraf çekimi yapmaktayız.
Profesyonel ekibimiz ile ;
  • Ürünlerinizin fotoğrafını çekiyoruz
  • Kurumsal kimliğinizi en doğru fotoğraf ile tanıtıyoruz
  • Anaokulunuzun tüm aktivite ve etkinliklerini fotoğraflıyoruz
  • Kataloğunuzda bulunan ürünlerin Fotoğraflarını çekiyoruz.( studyo , iç mekan , dış mekan )

Birlikte çalışmak dileklerimizle..

Referanslar
Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

;