telefon
Anasayfa » Webtasarım » Profesyonel web tasarım paketleri
profesyonel web tasarım
profesyonel webGörsel zenginlik , sadelik ve orjinal içerik Ender tasarım ve tanıtım hizmetleri olarak, profesyonel web tasarımda kullandığımız 3 altın kelimedir. Firmanızın kurumsal yapısına uygun ve tamamen orjinal içerikli ( unutmadan kopya - yapıştır emek hırsızlığıdır ! ) sizi ve hizmetlerinizi anlatan profesyonel fotoğraf çekimlerimiz ile ürünlerinizi ilk elden müşterilerinize sunabileceksiniz. Eşsiz ve özgün tasarımlarımıza BİZ profesyonel web tasarım diyoruz.

Peki bu tasarım paketini kimler tercih ediyor ? : Öncelikle rakipleri ile arasında farklılık yaratmak isten tüm kurum ve kuruluşlar , Hizmet ve ürünlerini daha fazla kitleye ulaştırmak amacında olan firmalar ve dijital dünyada adından söz ettirmek isteyen kişi ve kuruluşlara uygun bir tasarım paketidir.

profesyonel web tasarım avantajları  • Kurumsal web tasarım öncelikle firmanızı ve hizmet alanlarınızı etkili ve kolay bir şekilde müşterilerinize yansıtır.
  • İnternet'de 7/24 kesintisiz çalışan kurumsal online şubenizdir.
  • Kurumsal web tasarım müşterileriniz ve firmanız arasında köprü görevi sağlar. kurumunuzu araştıracak potansiyel müşteriniz ilk önce web sitenize girer ve firmanız hakkında detaylı bilgi sahibi olur.
  • 7/24 Teknik destek departmanımız daima hizmetinizde.
  • Kurumsal renk kartelanızdan yazı fontunuza kadar tamamen sizi yansıtan bir web sitesine sahip olmuş olursunuz.
  • Google Optimizasyon SEO Hizmetleri
  • 10 Farklı ve seçkin rehber sitelerine kayıt.
  • Profesyonel web tasarım paketi alan tüm müşterilerimize ,% 10 indirim ve 1000 Ad çift yönlü A5 broşür , 1000 Ad. kurumsal kartvizit hediyemizdir. Kampanyadan yararlanmak için talep formunu doldumanız yeterlidir.

Birlikte çalışmak dileklerimizle..

Referanslar
Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
Merhaba Pofesonel web tasarım kampanyasından yararlanmak için web tasarım talep formunu doldurmanız yeterli .
İlginiz için teşekkür ederiz
;