telefon
Anasayfa » Webtasarım » Statik web tasarım

statik site tasarımı

Statik Web Sitesi

Statik Web Tasarım ürün ya da hizmetlerini sade ve yalın bir mantıkla anlatmak isteyen firmalar içindir. En önemli avantajları arasında, hızlı olmaları ve arama motorları için kolay optimize edilme imkanı yer almaktadır. Ayrıca kullanıcının istediği şekilde her sayfa teknik olarak birbirinden bağımsız olarak tasarlanabilir.Yazılım dünyasının getirdiği sıradan sitelerden kurtulmanın en iyi yolu statik web tasarımlarıdır. Statik tasarımlar marka için özel olarak hazırlanır ve sadece beklentilerine cevap verebilecek şekilde düzenlenir.

Gerektiğinde güncelleme Ender Tasarım Hizmetleri tarafından yapılmaktadır. Ancak site tasarımı ve içerik mantığı doğru oluşturulduğu sürece çoğu zaman güncellenmeye gerek kalmamaktadır.

.Referanslar
Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

;