Ucuz web sitesi

ucuz-web-tasarim

 Ucuz web tasarım

Web tasarım , gelişen teknoloji ve artan rekabet koşulları sebebi ile firmaların olmazsa olmaz reklam ve tanıtım aracıdır. Bu sebeple bir çok reklam ajansı ve freelance web tasarımcılar , çok farklı fiyatlarla hizmet vermektedir. Elbette tutarsız fiyat aralıklarının bir çok sebebi var. Ancak firmalar yaptırdıkları web sitelerinden alabildikleri verim , yapılan tasarımın firmaya uyumu ve web site ziyaretçisinin aradığı içeriği bulabilmesi gerçekten paha biçilemez . Ender tasarım olarak web tasarım paketlerimizin tümünde bu üç maddeyi sorunsuz olarak sunuyoruz. Ucuz web tasarım başlığında sunduğumuz web site tasarım paketimiz 499 TL den başlamaktadır.

Ucuz web tasarım için hemen teklif alın.

Web tasarım’da Müşteri Memnuniyeti :

Bizler  için” Müşteri memnuniyeti ” oluşturduğumuz zincirin  bir halkasıdır.  Müşteri memnuniyeti ölçümüz , Müşterimize sunduğumuz hizmet’den aldığı verim ve oluşan geri dönüşümdür.

  Profesyonel olarak hazırlanan bir web sitesi sizi küresel çapta erişebilir kılar. Hiç beklemediğiniz sayıda potansiyel müşterinizin size ulaşmasını sağlar.

  Webrazzi’nin verilerine göre ülkemizde ortalama 51 milyona yakın internet kullanıcı bulunmaktadır.

  Web tasarımı yaptırmanın bir diğer artısıda arama motorunda bulunabilmek ve müşteri kazanabilmektir. Bu sayede ülkenin her bir yerindeki müşteriye eşit uzaklıkta olmuş olucaksınız.

  İyi bir web sitesi firmanızın profesyonellik seviyesinide yükseltmekte ve markalaşmanızda  büyük rol oynar.

  Biz Ender Tasarım olarak müşterilerimizin vizyon ve misyonuna uygun tasarımlar hazırlayıp, kullanıcılara erişebilirlik koylaylığı sağlayacak, arama motorlarına dost, özgün içerikler üretiyoruz. Bizim için en önemli şey müşteri memnuniyetidir.

Sosyal medyada paylaş