Kartvizit web tasarım

Kartvizit Web tasarım

  • Kartvizit web tasarım , yeni kurulan şahıs firmalarının ilk aşamada firma bilgilerinin yer aldığı ve genelde mail posta sunucusunu kullanmak ve müşterileri ile bu şekilde iletişime geçmeyi hedefleyen firmaların tercih ettiği web tasarım paketidir.

Kartvizit web tasarımı , fiyatı sabit statik bir web site tasarım şeklidir. Çoğu web tasarım firması müşterilerine seçenek sunmak yerine binlerce liraya mal olan tasarım hizmeti vermektedir. Ender web tasarım firması olarak her bütçeye uygun web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Tıkır tıkır çalışan bir web site ! Hemde ekonomik fiyatlarla..

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım

Adınız (gerekli)

Telefon numaranız(gerekli)

Konu (gerekli)

Web tasarım firması

İyi bir web tasarım firması size fiyatlara göre değil ihtiyacınıza göre tasarım seçeneği sunar..

  • Yeni açılan bir firma için , bütçenize göre ekonomik web tasarım makuldür.
  • Web siteniz ile yüzlerce ürün sergileyip firmamı tanıtmak istiyorum diyenler için kurumsal web tasarım paketini incelemelisiniz.
  • “Acelemiz var bir hafta 10 gün bekleyemeyiz bir an evvel web sitemiz yayına girmeli ” düşüncesinde iseniz hazır web tasarım paketlerini inceleyiniz.
  • “Web sitemde firma bilgilerim olsun bir iki tanede mail adresim olsun yeter” diyorsanız kartvizit web tasarım paketine göz atınız.
  • ” Web sitem üzerinden iş ürünlerimizi pazarlayalım , satış hacmimiz artsın , ürünlerimizi ekleyelim – çıkartalım – güncelleyelim , kısacası web sitemiz bizim online iş yerimiz olsun ” diyorsanız profesyonel web tasarım paketimizi inceleyiniz.

Web tasarım ve sitenin hazır hale gelmesi süresi en az bir en çok üç haftada sonuçlanmaktadır. Web tasarım süresini etkileyen en önemli faktör içeriğin sizler tarafından hazırlanacak kısımlarıdır.

Tasarıma başlamadan önce içerik hazırlanması ile ilgili bir ön çalışma yapmanız, konu ile ilgili bir yetkili kişi belirlemeniz veya özellikle pazarlama departmanınızla birlikte bir çalışma grubu oluşturmanız işlerin hızlanması ve beklentiler açısından faydalı olacaktır.

Web tasarım hizmetini paketler halinde sunduğumuz gibi projelendirme yaparak da fiyatlandırıyoruz. Projelendirme içeriğinde siteden beklentileriniz, sitede yer almasını istediğiniz programlama gerektirecek özel uygulamalar, ekstra dil seçenekleri, kullanılacak web alanın büyüklüğü gibi etkenler yer almaktadır.

Web tasarım projelerimizin her biri için müşterimiz ile karşılıklı mesafeli satış sözleşmesi imzalıyoruz , sözleşmede bulunan “müşterimizin” ve “firmamızın” yükümlülüklerini yerine getirerek çalışıyoruz . istanbul dışında olmanız web site tasarımı yaptıramayacağınız anlamına gelmez. Bu anlamda İstanbul dışında ve yurt dışında (isveç) müşterilerimiz mevcuttur.

Ender web tasarım’da yıllık site parası diye bir şey söz konusu değildir. Yaptırdığınız web sitenizde ” sözleşmede geçerli olan ” Web sitenizin yazılım güncellemesi , domain ve hosting masrafları hariç ek bir senelik ücret ödemiyorsunuz.

Kartvizit web tasarım yaptırmak istiyorum diyorsanız


Sosyal medyada paylaş