telefon
Anasayfa » Web tasarım
Artık işiniz çok net

web tasarım
Web tasarım , firmanızın hizmetlerini , ürünlerini kurumsal bilgi ve dökümanlarınızın bulunduğu internet üzerinden online bir şekilde 7/24 hizmet verebileceğiniz, Ayrıca marka vizyonunuzu potansiyel müşterilerinizle paylaşabildiğiniz en etkili en ekonomik ve en yaygın reklam aracıdır.Bir çok etkileşimi olan web tasarım reklam ağı , doğru kullanılmadığı takdirde kurumunuza ve markanıza zarar da verebilir. Etkili , akılda kalıcı , görsel zenginlik ve kurumsal bir alt yapı ile hazırlanan web siteleri için profesyonel bir ekiple çalışmanız size ve firmanıza büyük katkılar sağlar.

Neden biz

 

 

  • Biz Profesyonel tanıtım ve pazarlama çözümleri ile bilişim sektöründe kurumsal çözüm ortağınız olan bir kuruluşuz. Görsel sanat ve tasarım tekniğini bir arada kullanarak müşterilerimize en uygun hizmeti sunarız.
  • Biz rakiplerimizden farklı olarak SEO Optimizasyon hizmetini tüm müşterilerimizin web sitelerine ücretsiz vermekteyiz.
  • Bütün hizmetlerimizde karşılıklı güven esasdır. Bize güvenen tüm müşterilerimize bir kez daha teşekkür ederiz.
  • İlkelerimiz ve değerlermiz doğrultusunda hareket ederek sabit fiyat politikamızla " önümüze gelene ayrı fiyat " vermeyiz !
  • 7/24 Teknik destek departmanımız daima hizmetinizde.
  • Sizi dinleyen , anlayan ve çözüm odaklı çalışan alanında uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz.
  • % 100 müşteri memnuniyeti

AYRICA Bizi , birlikte çalıştığımız onlarca müşterilerimize sorabilir ve bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Birlikte çalışmak dileklerimizle..

Referanslar
Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
Yeni Yıla özel web tasarım kampanyası ! Kurumsal web tasarım paketimiz % 20 indirimde ! . Üstelik 1 yıllık domain ( isim tescili ) ve hosting dahil.

İlgili sayfa Kurumsal web tasarım
;