telefon
Anasayfa » web tasarım pahalımıdır ? »
pahalımıdır

Web tasarım Pahalımıdır ? Gereklimidir ?
Web tasarım pahalımıdır diye düşünenlere küçük bir hatırlatma yapmak isteriz. Herhangi bir sektörde firma sahibisiniz , ürünlerinizi daha fazla kitleye sunarak satışlarınızı dolayısıyla gelirinizi artırmak isttiyorsunuz?. Bunun için çeşitli reklam ve pazarlama yollarını deniyorsunuz nedir bunlar ; gazete reklamları , broşürler , ürün tanıtımları için telefon görüşmeleri ziyaretler vs vs . bu örnekleri çoğaltabiliriz. Bütün bu pazarlama yöntemleri size binlerce lira ve zaman kaybı yaşatacaktır.

Ancak !
firmanızın kurumsal web sitesi ile bütün bu çalışmaları yapabiliyorsunuz üstelik zaman kaybetmeden daima göz önünde bulunarak. Firmanızı , hizmetlerinizi ve ürünlerinizi merak eden potansiyel müşterileriniz web sitenizden bu bilgilere ulaşabiliyor. Hatta web siteniz ile teklif sunumları kurumsal yazışmalar yapabiliyorsunuz . Kısacası binlerce lira ödemeden firmanızı kolayca ve anlaşıla bilir bir şekilde tanıtabilirsiniz .

Web sitesi olmayan tüm firma , kurum ve kuruluşlar WEB TASARIM GEREKLİDİR ..

İyi bir web tasarım size ne kazandırır -

  • Rakiplerinizden Farklı olduğunuzu kanıtlar
  • Satışarınızı artırır
  • Yeni müşteriler kazandırır
  • Kurumsal kimliğinizi sağlamlaştırır
  • 24 saatçalışan bir şube.
  • Ürünlerinizi tanıtmak ve pazarlamak.

Sosyal medya'da Paylaş


Biz

Her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet alanını genişleten Ender Tasarım & Tanıtım hizmetleri Bugün Türkiye'nin bütün illerine olduğu gibi tüm dünya ülkelerinede aynı hizmeti vermektedir. İnternet günümüzden en yaygın iletişim aracıdır, dolayısıyla firma ve kuruluşlar potansiyel müşteri kitlesine, marka yapısına uygun, kurumsal bir web site ile çok rahat ulaşabilir.

Markanızı ve dijital dünyada ki saygınlığınızı profesyonel bir ekibe teslim edin.Unutmayın , doğru reklam doğru seçimlerden oluşur.

Adınız soyadınız :
Telefon No :

 
sosyal medya

facebook twitter google biz

© 2013 Ender Tasarım ve tanıtım hizmetleri | Fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince firmamızdan izin almaksızın görsel ve metin materyalleri kullanılamaz.

Tel: 0212 581 38 25 / Gsm: 0532 461 58 48 / Adres: Salihpaşa cad. Dabaklar iş merkezi kat : 2 no : 33 / İstanbul

©x
Firmanıza özel kurumsal bir web sitesi yaptırmaya karar verirseniz Sayfanın solunda bulunan online iletişim ağını yada 0212 581 38 28 / 0532 461 58 48 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz

Detaylı iletişim bilgilerimiz » İletişim
;